KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13249414
nr 1324 9414
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, porträtt, 1929. Motivet: 25x19cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:26:22
2/5 10:46:12
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell